RSS

ГРЕЦІЯ ВВАЖАЄ РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТИКИ З УКРАЇНОЮ ПРІОРИТЕТОМ СВОГО ГОЛОВУВАННЯ В ЄС В 2014

04 Ноя

Греція вважає, що розвиток відносин з Україною в сфері морських перевезень, туризму і фармацевтики буде пріоритетом її головування в Європейському Союзі в першій половині 2014 року. Про це сказав генеральний секретар з питань міжнародних економічних відносин і співробітництва, що розвивається, Міністерства закордонних справ Греції Панайотіс Міхалос.

«Головування Греції в Європейському Союзі буде давати дуже великий пріоритет морським перевезенням… Також є дуже цікава сфера як фармацевтика, тобто це те, що як двостороння торгівля має розвиватися обов’язково, і угода про асоціацію (між Україною і ЄС) дуже допоможе розвитку цієї області співробітництва», – сказав Міхалос.

Також представник грецького МЗС повідомив, що Греція буде працювати не тільки із покращення свого іміджу як туристичної країни, але і зацікавлена розвивати туристичні напрямки в Україні для гостей із Греції.

Крім того, він підкреслив, що для України дуже важливим є розвиток відновлюваних джерел енергії, і, з його слів, це та сфера, у якій Греція займає провідні позиції.

«Я хотів би сказати, що моя країна підтримує ініціативу підписання угоди про асоціацію, для Греції це дуже важливий крок, і для України це дуже важливий крок, тому що це відкриває перед нею більші перспективи», – додав Міхалос.

Зокрема він сказав, що український ринок представляє для Греції дуже великий інтерес, і, на його думку, рівень співробітництва між країнами ще не досяг свого належного розвитку.

Джерело: un.ua

Реклама
 
Оставить комментарий

Опубликовал на 04.11.2013 в Субстанции

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: