RSS

ПРЕДСТАВНИКИ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ УКРАЇНИ ТА ІМПОРТЕРИ ЛІКІВ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ МОДЕЛІ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ІМПОРТУ ЛІКІВ

16 Сен

Державна служба України з лікарських засобів погодилася на пропозицію представників імпортерів лікарських засобів відтермінувати делегування безпосередньо ліцензованому імпортеру проведення контролю  лікарських засобів, що ввозяться в Україну, яке передбачається проектом змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів. Про це повідомив Голова Держлікслужби України Олексій Соловйов під час громадського обговорення змін до Ліцензійних умов, яке відбулося в Держлікслужбі України цього тижня.

Він нагадав, що згідно з вимогами Європейського Союзу, ліцензування імпорту лікарських засобів – це, в першу чергу, низка заходів, яка спрямована на локалізацію в Україні відповідальності іноземного виробника за якість поставлених ліків перед українським пацієнтом.

Представники Держлікслужби України також погодилися з імпортерами на  відтермінування запровадження деяких інших пунктів проекту. Зокрема, детальне обговорення чекає на узгодження з імпортерами термінів запровадження норми щодо необхідності укладання угод або контрактів між ліцензіатом, власником реєстраційного посвідчення та виробником.

З метою активізації та збільшення ефективності роботи робочої групи Перший заступник Голови І.Б. Демченко запропонувала залучити до обговорення юристів компаній-імпортерів. Вона нагадала, що фахівці Держлікслужби України готові і надалі до конструктивної співпраці, кінцевою метою якої є поетапне запровадження європейської моделі ліцензування імпорту препаратів в Україні.

diklz.gov.ua

Реклама
 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: